Umelecká porota

Erik Jasaň

Erik Jasaň je absolventom bratislavského konzervatória v odbore hudobno-dramatické umenie. Po Konzervatóriu jeho kroky smerovali na filmovú školu v Košiciach, ktorú tiež absolvoval v odbore fotografický dizajn. Počas štúdia pôsobil v Štátnom divadle v Košiciach v hlavnej postave muzikálu Na skle maľovanej (Ernest Bryll a Katarzyna Gärtnerová). Jeho filmy získali viac ako 30 medzinárodných ocenení. Aktuálne sa venuje divadelnej a filmovej produkcii GOLDEN ART, ktorá vytvára umelecké diela. Momentálne pripravuje rôzne krátke filmy a stredometrážne filmy. V roku 2019, jeho krátky film Spokojné manželstvo sa dostal na festival s Oscarovou kvalifikáciou, Bengaluru International Short Film Festival. 

Marek Jasaň

Marek je nezávislý animátor. Aj keď študoval na strednej škole zameranej na matematiku a informačné technológie, jeho vášeň pre umenie ho priviedla na Vysokú školu múzických umení v Bratislave, kde ukončil magisterské štúdium z animácie s absolventským animovaný filmom Cesta. Doposiaľ pracoval na niekoľkých komerčných projektoch, videohrách a krátkych filmoch.

Dominik Schmidt

Dominik je nezávislý filmový režisér. Jeho filmová skupina nedávno natočila klip pre Katarínu KS_Loops Šinková, ktorá bola oficiálne vybraná na festival BeBop v New Yorku. V súčastnosti študuje masmediálnu komunikáciu. Píše väčšinu filmových recenzií pre festival.

Marcel Smieško

Marcel Smieško je slovenský kameraman, ktorý momentálne študuje na Vysokej škole múzických umení v Bratislave. Začal fotografovaním, kde vyhral niekoľko súťaží. Neskôr objavil kúzlo filmu a kamier. Má za sebou niekoľko úspešných študentských filmov a projektov. Vo svojej práci rád experimentuje so zábermi, najmä uhlami a svetlom.